f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

“Золота Дзиґа-2018”

27.02.2018

 

Українська кіноакадемія оголосила список фільмів-претендентів на Другу Національну кінопремію.

Завершилося голосування членів Української кіноакадемії за короткий список стрічок. Із 59 фільмів довгого списку відбір пройшло 38 стрічок, а саме: 11 повнометражних ігрових, 10 короткометражних ігрових, 9 документальних, 8 анімаційних.

Короткий список номінантів на Другу Національну кінопремію (стрічки подані у алфавітному порядку):

Повнометражний ігровий фільм:

•             Dzidzio Контрабас, режисер Олег Борщевський

•             IZI, режисер Андреа Маньяні

•             “Іній”, режисер Шарунас Бартас

•             “Кіборги”, режисер Ахтем Сеітаблаєв

•             “Лагідна”, режисер Сергій Лозниця

•             “Межа”, режисер  Петер Беб’як

•             “Припутні”, режисер Аркадій Непиталюк

•             “Рівень чорного”, режисер Валентин Васянович

•             “Стрімголов”, режисер Марина Степанська

•             “Червоний”, режисер Заза Буадзе

•             “Чужа молитва”, режисер Ахтем Сеітаблаєв

 Короткометражний ігровий фільм:

•             “Бузок”, режисер Катерина Горностай

•             “Випуск’97”, режисер Павло Остріков

•             “Віддалік”, Катерина Горностай

•             “Дім”, режисер Ірина Цілик

•             “На своїй землі”, режисер Олександр Кирієнко

•             “Невидима”, режисер Максим Наконечний

•             “Свині”, режисер Роман Любий

•             “Солатіум”, режисер Христина Тинькевіч

•             “Технічна перерва”, Філіп Сотниченко

•             “У полі”, режисер Олександр Шкрабак

 Документальний повнометражний фільм:

•             “Будинок “Слово”, режисер Тарас Томенко

•             “Війна химер”, режисери Анастасія Старожицька, Марія Старожицька

•             “Дельта”, режисер Олександр Течинський

•             “Діксі Ленд”, режисер Роман Бондарчук

•             “Одесити на Донбасі”, режисер Олександр Авшаров

•             “Контури”, режисери Валерій Балаян, Олексій Радинський, Олег Чорний

•             “Манливий, Солодкий, Без Меж або Пісні і Танці про Смерть”, режисер Тетяна Ходаківська

•             “Свій голос”, режисер Сергій Маслобойщиков

•             “Школа номер 3”, режисери Єлізавета Сміт, Георг Жено

 Анімаційний фільм:

•             “Елювіум - Регенеративна істота”, режисер Стас Сантімов

•             “Лабіринт”, режисери Олександр Колодій, Степан Коваль

•             “Подорож”, режисер Євгенія Кіракосян

•             “Причинна”, режисер Андрій Щербак

•             “Хроніки одного міста”, режисер Євген Сивокінь

•             “Чудове чудовисько”, режисер Сергій Мельніченко

•             “Я купив велосипед”, режисер Микита Лиськов

•             “Я Чайник!”, режисер Оксана Карпус

Чесність і достовірність оприлюднених результатів голосування підтвердила аудиторсько-консалтингова компанія Kreston GCG, що є офіційним аудитором Другої Національної кінопремії.

Нині члени Правління Української кіноакадемії серед фільмів короткого списку визначають номінантів на Другу Національну кінопремію “Золота Дзиґа”. Список претендентів по номінаціях буде оголошено у березні. А урочиста церемонія вручення нагород відбудеться 20 квітня.                  

 

Джерело: газета "День"

 

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали:

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда