f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Фільм "Шопенгауерська шизофренія" потрапив до конкурсної програми Міжнародного фестивалю філософського кіно

24.02.2018

Фільм "Шопенгауерська шизофренія" потрапив до конкурсної програми Міжнародного фестивалю філософського кіно (Скопьє, Македонія), який триватиме цьогоріч з 12 по 20 квітня.

У 2017 році в Кривому Розі було знято незалежне повнометражне кіно Шпенгауерська шизофренія. Дебютант Аристарх Нескупов, практично не маючи коштів, примудрився зняти повний метр, якій ще до показу на широких екранах викликав гострий інтерес та позитивні відгуки критиків.

Національная прем’єра відбулася в вересні минулого року в Кінопанорамі. Також, допре’мєрний показ Шопенгауерської шизофренії був проведений в рамках фестивалю СУК, але участі в самому фестивалі стрічка не брала. А зараз стало відомо, що фільм потрапив до офіційної конкурсної програми восьмого Міжнародного фестивалю філософського кіно (Скопьє, Македонія), який триватиме цьогоріч з 12 по 20 квітня.

Синопсіс: Головний герой вже довгий час знаходиться в екзистенційних муках. Так і не зробивши нічого, на його думку, вартого, він наважується на незворотнє. Дозволивши собі висловлювання, він знімає про це кіно - метафору самотності. Фільм у фільмі про шість днів життя людини, яка розлучається з тим останнім, що ще може "утримати на краю прірви" - онтологічною концепцією любові.

 

Інформацію надано автором стрічки.