f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

У Бахмуті відбудеться показ фільму «Одесити на Донбасі»

22.02.2018

25 лютого о 13.00 в кінотеатрі «Перемога» (вул.Ювілейна 10, м. Бахмут, Донецької обл.) з нагоди відкриття кінематографічного центру Донеччини стартує всеукраїнський тур документального фільму «Одесити на Донбасі».
Захід розпочнеться з урочистого відкриття меморіальної дошки Шепітько Ларисі Юхимівні – відомій українській сценаристці та кінорежисерці, опісля відбудеться показ фільму. Картина створена Міжнародним продюсерським центром «Фор-Пост» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
Головні герої фільму - семеро одеситів, які брали участь у бойових діях в зоні АТО. Всі вони дуже різні, й причини поїхати на фронт у кожного свої. У кожного своя «військова історія». Хтось отримав тяжкі моральні та фізичні травми. А комусь навіть вдалося знайти у пережитих труднощах додаткову мотивацію для життя та творчості. Хтось готовий повернутися в зону АТО та продовжувати боротьбу. А комусь ніколи більше не побачити рідне місто. Деякі герої, що повернулися до мирного життя, зрозуміли, що війна для них, як і для країни, ще не закінчена.
Генеральний продюсер фільму - Олександр Дріз, керівник МПЦ «Фор-Пост», в активі якого ціла серія документальних фільмів на військову тематику.
Режисер - Олександр Авшаров .
Оператори - Максим Савченко, Антон Борисюк. Автори сценарію - Олександр Лірчук та Юлія Коршунова. Музика для фільму була надана відомим українським гуртом «АтмАсфера».
Перед показом, орієнтовно о 13.15, відбудеться прес-конференція за участі авторів фільму. Захід пройде за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО.

 

Інформацію надано Державним агентством України з питань кіно.

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН