f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

На Європейському кіноринку працює Український стенд

19.02.2018

На Європейському кіноринку (European Film Market) 68-го Берлінського міжнародного кінофестивалю триває робота Українського стенду #UkraineIsYourDestination.

У рамках роботи стенду проводяться заходи, спрямовані на просування України на міжнародному кіноринку та налагодження співпраці з іноземними партнерами: на плазмі постійно демонструються трейлери українських фільмів, роздаються друковані презентаційні матеріали та проводяться зустрічі.

Цьогорічний дизайн стенду оформлений в мінімалістичному стилі, що є близьким для фестивальних кіл європейських країн. Головним мотивом стала пунктирна лінія, яка символізує дорогу, умовний шлях до України.

Європейський кіноринок є одним із найважливіших місць зустрічі професіоналів у сфері кіноіндустрії: виробників, дистрибуторів, покупців, сейлз-агентів, організаторів фестивалів та кіноринків, тож представлення на ньому України є необхідним для просування українського кіно закордоном.

Фінансування і організація роботи стенду та проведення інших заходів здійснюється спільними зусиллями Держкіно та провідними гравцями кіноіндустрії нашої країни.

Працюватиме Український стенд до 23-го лютого.

 

Інформацію надано Державним агентством України з питань кіно.

ЦИРК-ТЕАТР “НУР” ПРОГРАМА ПІД НАЗВОЮ “МИРУ ТОБІ, УКРАЇНО!” 2019-09-27

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ