f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Тріумфальні «Кіборги»

14.02.2018

Стрічку Ахтема Сеїтаблаєва покажуть за кордоном, а в українському прокаті покази продовжили до середини березня.

Кінофільм «Кіборги» про героїв-оборонців Донецького аеропорту продовжено до середини березня, повідомив «Детектору медіа», посилаючись на дистриб’юторську компанію Ukrainian Film Distribution (UFD), яка займається прокатом стрічки.

Це пов’язано з виходом картини у форматі HD, що надало можливість показати її в кінотеатрах, які не пристосовані до демонстрації цифрового формату DCP. Саме тому збільшилась і кількість екранів. Річ у тім, що не всі кінотеатри в Україні мають обладнання для трансляції фільмів у форматі DCP, тож вихід фільму в іншому форматі дозволить показати його у більшій кількості кінотеатрів. В першу чергу це стосується кінотеатрів у маленьких містах.

«Із кінця січня стрічка демонструється в HD у зв’язку з високим глядацьким попитом. Імовірно, прокат буде пролонговано до середини березня», — повідомили в UFD.

Нагадаємо, фільм вийшов у прокат 7 грудня 2017 року. Телевізійну прем’єру стрічки на «1+1» заплановано на 20 лютого цього року. Наразі бокс-офіс стрічки становить 22,5 млн грн, його подивилися 309 тисяч глядачів! До речі, планується показ картини «Кіборги» і за кордоном, зокрема в ООН.

Аліса АНТОНЕНКО, газета "День".
22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН