f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Молодість» покаже фестиваль фільмів минулого року, які не були у прокаті в Україні

06.02.2018

КМКФ «Молодість» за підтримки дистриб’юторської компанії B&H влаштовує міні-фестиваль спецпоказів найкращих фільмів 2017 року, що так і не потрапили до українського кінопрокату. «Невидане» відбудеться 14-19 лютого у Києві (кінотеатр «Київ»).

Про це повідомляє прес-служба фестивалю.

Ці стрічки здобули визнання на Берлінському кінофестивалі та найбільшому американському огляді незалежного кіно Sundance, отримали відзнаки спільнот критиків і кінопрофесіоналів, номінації на престижні «Золотий глобус» та «Оскар» – але так і не дійшли до широкого глядача в Україні.

«Щороку ми показуємо здебільшого фільми, які не дійдуть до наших кінотеатрів і матимуть мало шансів бути представленими українському глядачеві. "Молодість" залишається найбільшим кінофестивалем у країні, та навіть із кількома сотнями фільмів у програмі багато цікавинок неминуче залишаються поза нею. Тож ми робимо і менші події, аби представити аудиторії справжнє мистецтво. І ми вдячні, що наш партнер, компанія B&H, підтримує нас у представленні вагомого й захопливого кіно», - зазначив програмний координатор «Молодості» Богдан Жук.

У День святого Валентина фестиваль відкриватиме фільм про кохання – «Назви мене своїм ім’ям» режисера Луки Ґуаданьїно. Ця історія кохання 17-річного юнака та 24-річного вченого на фоні сонячних італійських пейзажів стала найбільшим хітом фестивалю «Молодість.

Також будуть показані фільми:

-«Ведмідь Бріґсбі», реж. Дейв Маккері

- «Історія привида», реж. Дейвід Ловері

- «Ромен Дж. Ізраел, адвокат», реж. Ден Ґілрой

- «Сніговик», реж. Томас Альфредсон

Покази фільмів відбудуться мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Нагадаємо, з 27 лютого по 5 березня у Києві за підтримки Посольства США в Україні відбудеться 8-й Фестиваль американського кіно «Незалежність», повідомляють організатори фестивалю.

 

Джерело: Детектор медіа.

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН