f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Зараз в Україні знімається півсотні повнометражних фільмів - Іллєнко

04.02.2018

Україна дуже активно знімає кіно, і чимало проблем кіновиробництва на сьогодні вирішені, проте актуальною залишається проблема кінодистрибуції та промоції вітчизняних стрічок.

На цьому наголосив голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко під час прес-конференції в Укрінформі.

"Одним з найголовніших викликів української кіноіндустрії на сучасному етапі є становлення кінодистрибуції та промоції. Щодо процесів виробництва, то тут багато проблем вже вирішено. З'являється багато фільмів, просто зараз півсотні повнометражних фільмів перебувають на різних етапах виробництва. І це лише ті, які виходять за підтримки Держкіно. Постає актуальна проблема донесення цих стрічок до глядачів", - підкреслив Іллєнко. 

Він зазначив, що кінотеатральний ринок України поки що невеликий, і кількість  дистриб'юторів на ньому не може задовольняти наявний рівень виробництва. 

Іллєнко також подякував кінотеатру "Жовтень", який впродовж багатьох років активно пропагує українське кіно і нині започаткував новий проект на підтримку та розвиток бренду "українське кіно". 

"Я дуже радий з того, що кінотеатр "Жовтень" виконує функцію донесення українських фільмів до глядача. Треба працювати з глядачем, і тоді з'явиться інтерес і будуть касові збори", - переконаний голова Держкіно.

 

Джерело: Укрінформ.

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ