f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

18 січня у Кінопанорамі відбудуться показ та обговорення з кінокритиками нового фільму «Війна химер»

11.01.2018

18 січня у Кінопанорамі відбудуться показ та обговорення з кінокритиками нового фільму «Війна химер».

Можна довго сперечатися про те, чи для орієнтації в новому українському кінематографі, який обіцяє цього року надати рекордну кількість картин, глядачам потрібні критики, а можна унаочнити таку зустріч глядачів і критиків, аби побачити відповідь на власні очі.

Саме з такою ініціативою виступили режисери і продюсери нового фільму «Війна химер», знятого у жанрі креативної документалістики, Марія та Анастасія Старожицькі, а директор кінотеатру «Кінопанорама» Наталя Соболєва призначила знаковий день і час – 18.00 18-го січня 2018-го року для перегляду фільму з його подальшим обговоренням кінокритиками.

Модератором дискусії виступить Олеся Анастасьєва, відома своєю постійною боротьбою за прозорість вітчизняної кінематографії, критиками погодилися бути Сергій Тримбач, Ярослав Підгора-Гвяздовський, Юрій Володарський та Катерина Сліпченко. Цікаво, що дехто побачить фільм вперше, тому враження будуть найсвіжішими.

По скайп-зв`язку участь в дискусії візьме Дмітрій Биков (Росія). Досі він єдиним з усіх учасників заходу висловився про «Війну химер», назвавши її одним з найважливіших фільмів останнього часу, втім, зауважив: «я не берусь эту картину критиковать, потому что ее делали люди, которые себя резали по живому».  Чому змінив своє рішення і як сприймає фільм про кохання, смерть і війну, спричинену російською агресією, зможуть дізнатися всі, хто відвідає показ.

Увага преси є надзвичайно важливою – зрештою, випробовується новий формат кінопоказів, також є можливість написати власну рецензію і на фільм, і на те, як його будуть критикувати.

 

 

Подія відбудеться 18 січня о 18-00 у Кінопанорамі.

Вхід за редакційними посвідченнями безкоштовний. 

Адреса події в соцмережах  

https://www.facebook.com/events/143758592993703/