f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Лабораторія з кіновиробництва INDIE LAB 2018 оголошує набір учасників на конкурсній основі

08.01.2018

INDIE LAB. Лабораторія з кіновиробництва для молодих митців оголошує набір учасників на конкурсній основі. До участі запрошуємо молодих кінематографістів та кіно-аматорів, студентів кіновузів та представників громадського сектору України, які працюють над зйомками документального відео-матеріалу та мріють про організацію цього відеоматеріалу в завершений фільм.

Перша сесія лабораторії відбудеться 22-26 січня 2018 р. у м. Києві 
Друга сесія лабораторії відбудеться 22-28 лютого 2018 р. у м. Києві

Кінцевий термін подачі заявок - 10 січня 2018 р.

Участь в лабораторії безкоштовна. Витрати на проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст України відшкодовуються

Заявка на участь за посиланням
https://docs.google.com/…/1vi6aqQXfX1nmFuN5oLJRAFiXmwf…/edit

Лабораторія започаткована 2013 року за підтримки Посольства США в Україні. Протягом двох щорічних сесій учасники з різних регіонів України працюють над монтажем короткометражних документальних фільмів. Незважаючи на те, що для деяких учасників це перший досвід режисури та монтажу, результатом їх роботи в рамках лабораторії стають 10 короткометражних документальних стрічок щороку. У перетворенні задуму на завершену короткометражну документальну стрічку авторам допомагають наставники-кінематографісти з України та США. Спільнота ІNDIE LAB сповідує гуртування громадян засобами документального кіно задля вирішення гострих соціальних проблем та заохочення діалогу. Учасниками лабораторії створено 25 документальних фільмів, що відвідали більше 50-ти міжнародних фестивалів.

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН