f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

У виробництві документальний фільм «Бабуся. Складнощі перекладу»

27.12.2017

 

26-го грудня Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією «Директорія кіно» контракт про надання державної фінансової підтримки документальному фільму «Бабуся. Складнощі перекладу».
Проект цієї картини, спільне виробництво якої здійснюють Україна та Білорусь, став переможцем 10-го конкурсного відбору Держкіно. Режисером та автором сценарію є Олександр Міхалкович. Продюсують фільм Ігор Савиченко («Директорія кіно») з українського боку та Воля Чайковська (Volia Films) – з білоруського. Сума державної фінансової підтримки проекту становить 928 тис. грн., при загальній вартості виробництва 2 млн 320 тис. грн.
Олександр живе в Білорусі і регулярно відвідує свою літню бабусю, яка останні 15 років живе в Криму, або спілкується з нею по Skype. Він намагається зрозуміти тяжку долю літньої жінки і зрозуміти, яким чином російсько-українська війна впливає на життя людей, які стали заручниками ситуації. Незабаром бабусі виповнюється 80 років. Олександр хоче, аби всі близькі родичі зібралися разом відсвяткувати її ювілей. Вони повинні допомогти бабусі, прийняти важке рішення.
Реліз фільму запланований на лютий 2018-го року.
Інформацію надано Державним агенством України з питань кіно.

 

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.