f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Amazon купив права на «Сторожову заставу»

16.12.2017

Компанія Amazon придбала права на український фільм «Сторожова застава». Про це під час Зимового кіноринку Одеського міжнародного кінофестивалю розповів співзасновник Film.ua Group Сергій Созановський.

«Права були продані вчора», – повідомив пан Созановський 14 грудня.

Нагадаємо,  фільм «Сторожова Застава» за мотивами книги Володимира Рутківського знятий компанією Kinorob за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Співпродюсер фільму — Новий канал. Прокатом в Україні займалася компанія Ukrainian Film Distribution.

Раніше Film.ua Group оголосила про передпродаж прав на показ фільму«Сторожова застава» компаніям Alfa World Movies для показу на території Індії, Purple Pictures - для Франції та франкомовного світу, Atrium Productions KFT - для Південної Кореї, I.C. Inter-Cinema - для показу на територіях Білорусі, Казахстану, Молдови і Киргизстану. В кінці жовтня вже відбувся кінотеатральний реліз в Білорусі, а в листопаді «Сторожову заставу» показали в кінотеатрах Казахстану.

Раніше права на показ «Сторожовий застави» були передпродані до Японії, Італії та Іспанії.

В Україні кінотеатральний реліз відбувся 12 жовтня, за підсумками чотирьох уїкендів бокс-офіс склав 18 233 889 гривень і 261 995 проданих квитків.


Джерело: Детектор медіа.