f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Одеський кінофестиваль відтепер відзначатиме режисерів у національному конкурсі

12.12.2017

Одеський міжнародний кінофестиаль (ОМКФ) запровадив нову номінацію в національному конкурсі – «Найкраща режисерська робота».

Про це йдеться в прес-релізі ОМКФ.

9-й Одеський міжнародний кінофестиваль, що пройде з 13 по 21 липня наступного року, вперше нагороджуватиме найкращого вітчизняного режисера.

Раніше в національному конкурсі фестивалю визначали переможців у трьох номінаціях – «Найкращий український повнометражний фільм», «Найкращий український короткометражний фільм», «Найкраща акторська робота». Своїх фаворитів серед повнометражних і короткометражних національних стрічок також щороку обирають представники Міжнародної федерації кінопреси FIPRESCI.

«Українські фільми здобувають перемоги на міжнародних фестивалях та знаходять свій шлях до українського глядача. Настав час, коли ми можемо говорити про появу нових імен, режисерів, що мають власний творчий почерк та цікаві історії. Саме тому ми вважаємо за потрібне введення нової номінації "Найкраща режисура" в національному конкурсі», - пояснила нововведення генеральна продюсерка ОМКФ Юлія Сінькевич.

До участі в Національній конкурсній програмі 9-го Одеського кінофестивалю допускаються ігрові та неігрові повнометражні стрічки, що були завершені після 1 січня 2017 року. Заявки на участь прийматимуться з 13 грудня 2017 року до 10 квітня 2018 року.

Також відтепер кожен фільм, що пройшов селекцію відбіркової комісією ОМКФ, зможе брати участь лише в одній конкурсній програмі кінофестивалю, - йдеться в повідомленні.

 

Джерело: Детектор медіа.