f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

26 листопада UA:Культура покаже фільм «Жива ватра»

24.11.2017

UA:Культура покаже найкращий український документальний фільм 2011-2015 років «Жива ватра»

26 листопада о 20:25 в ефірі телеканалу «Культура» покажуть мистецький документальний фільм Остапа Костюка «Жива ватра» про життя вівчарів на карпатських полонинах та місце традиційного ремесла в сучасному світі. За минулорічним рейтингом «Знято в Україні» порталу Delo.UA стрічку визнано найкращим документальним фільмом 2011-2015 рр. Картину створено за підтримки Держкіно України.

Понад 10 років режисер Остап Костюк вивчав гуцульську культуру: фільм «Жива ватра» став певним підсумком цього дослідження. Стрічка оповідає про долю чоловіків з трьох поколінь вівчарів, які живуть в українських Карпатах. Чотири роки знімальна група провела поруч із героями фільму, які кожної весни, попри все, піднімаються у гори і запалюють «живу ватру» свого життя. 

Номінант і переможець численних українських і міжнародних кінофестивалів, «Жива ватра» взяла участь у більш ніж 20 кінофестивалях різних країн світу та має багато престижних нагород. Крім того, стрічку можна назвати однією із найбільш успішних прокатних картин сучасного документального кіно в Україні: офіційний бокс-офіс «Живої ватри» склав більше 200 тис. грн. Покази картини тривають, переглянути її можна й на відеосервісі MEGOGO.

Дивіться фільм «Жива ватра» на телеканалі UA:Культура 26 листопада о 20:25.

 

Інформацію надано Державним агентством України з питань кіно

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.