f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

26 листопада UA:Культура покаже фільм «Жива ватра»

24.11.2017

UA:Культура покаже найкращий український документальний фільм 2011-2015 років «Жива ватра»

26 листопада о 20:25 в ефірі телеканалу «Культура» покажуть мистецький документальний фільм Остапа Костюка «Жива ватра» про життя вівчарів на карпатських полонинах та місце традиційного ремесла в сучасному світі. За минулорічним рейтингом «Знято в Україні» порталу Delo.UA стрічку визнано найкращим документальним фільмом 2011-2015 рр. Картину створено за підтримки Держкіно України.

Понад 10 років режисер Остап Костюк вивчав гуцульську культуру: фільм «Жива ватра» став певним підсумком цього дослідження. Стрічка оповідає про долю чоловіків з трьох поколінь вівчарів, які живуть в українських Карпатах. Чотири роки знімальна група провела поруч із героями фільму, які кожної весни, попри все, піднімаються у гори і запалюють «живу ватру» свого життя. 

Номінант і переможець численних українських і міжнародних кінофестивалів, «Жива ватра» взяла участь у більш ніж 20 кінофестивалях різних країн світу та має багато престижних нагород. Крім того, стрічку можна назвати однією із найбільш успішних прокатних картин сучасного документального кіно в Україні: офіційний бокс-офіс «Живої ватри» склав більше 200 тис. грн. Покази картини тривають, переглянути її можна й на відеосервісі MEGOGO.

Дивіться фільм «Жива ватра» на телеканалі UA:Культура 26 листопада о 20:25.

 

Інформацію надано Державним агентством України з питань кіно

19 січня, неділя, Червоний зал. КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ

17 грудня, вівторок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН. Художні фільми «НА ЗАХІДНОМУ ФРОНТІ БЕЗ ЗМІН» та «З НОВИМ РОКОМ!»

18 грудня, середа, Синій зал 25-й річниці Спітакської трагедії присвячується Документальний фільм «РОЗДІЛЮ ТВІЙ БІЛЬ»