f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Український фільм "Бобот" вийде в прокат 21 червня 2018 року

11.11.2017

Українська фантастика для всієї родини - фільм «Бобот» отримав дату кінопрем'єри.
«Бобот» - український сімейний пригодницький сай-фай про підлітка, який волею долі опиняється в центрі протистояння інопланетної цивілізації, представники якої маскуються під виглядом людей, і, таємничої Енергії, яку люди знають як електричний струм.
Історія розповідає про 12 річного хлопчика, енергійного фантазера і вигадника, від мужності якого залежить доля людства.
Фільм створюється за підтримки Державного Агентства з питань Кіно студією Mental Drive, яка спеціалізується на пост-продакшені і створенні візуальних ефектів як для українських кіновиробників, так і іноземних кіностудій. Фінальні 30% фільму «Бобот» - це сцени з великою кількістю комп'ютерної графіки і спецефекти, якість яких буде на міжнародному рівні.
«З самого початку ми прагнули створити універсальних героїв, використовуючи стилістику комікс-культури, але зробити їх в деякому роді характерними для нашої країни. І у нас вийшов досить унікальний, автентичний і що важливо - сучасний світ, в абсолютно новому прочитанні. Вийшло настільки добре, що у нас вже є міжнародний сейлз-агент, а це хороший показник якості продукту », - говорить Олексій Москаленко, виконавчий продюсер фільму« Бобот »і керівник студії Mental Drive.
Мета фільму не тільки порадувати глядача красивою картинкою, а й надихнути молодь вірити в свої сили, відчути себе затребуваним і корисним для світу. Цього зараз дуже не вистачає в нашому суспільстві.
«Ми показуємо знайомі нам об'єкти і предмети, в нових значеннях. Не можу говорити про все, але, наприклад, Бобот - це трансформаторна будка, яка оживає від впливу таємничої Енергії. Бобот настільки розташовує до себе глядача, що, побачивши його одного разу, Ви будете бачити Бобота в кожному трансформаторі в реальному житті. А це буде відсилати глядача до сенсів, які ми заклали в фільм. »- говорить Максима Ксёнда, режисер фільму.
Прем'єра в Україні призначена на 21 червня 2018. Кінотеатральна дистрибуція здійснюється компанією
Ukrainian Film Distribution.
Творча команда.
Режисер: Максим Ксьонда
Оператор: Володимир Іванов
Виконавчий продюсер: Олексій Москаленко
Сценарій: Іван Тимшин
Актори основних ролей.
Вадик - Віктор Григор'єв
Дівчинка - Іванна Бородай
Професор - Ігор Мірошниченко
Валера - Володимир Ращук
Костя - Тарас Шевченко
Стрілочник - Микола Зміївський
Web: http://thebobot.com/
Facebook: https://www.facebook.com/thebobotmovie
Instagram: https://www.instagram.com/thebobotmovie/

Інформацію надано LLC "Ukrainian Film Distribution".

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ