f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Українське кіно на 21-му Tallinn Black Nights Film Festival

30.10.2017

На цьогорічному, 21-му Tallinn Black Nights Film Festival, Україна буде представлена досить широко

Міжнародний кінофестиваль «Чорні ночі» у Таллінні (Естонія) акредитований Міжнародною федерацією асоціацій кінопродюсерів як фестиваль класу «А».

У головному конкурсі фестивалю візьме участь містичний трилер Володимира Тихого «Брама», створений за підтримки Держкіно. 

До участі у конкурсній програмі POFF Shorts International Competition Sleepwalkers запрошений короткометражний фільм-дебют Філіпа Сотниченка «Технічна перерва», також створений за підтримки Держкіно.

У програмі JF DOC @ Just буде представлений фільм «ProGamer» режисера Джастіна Агнеу, спільне виробництво якого здійснили США, Південна Корея, Швеція та Україна.

В індустріальній секції фестивалю — Baltic Event Co-Production Market —  за перемогу поборються повнометражний ігровий дебют Катерини Горностай «Стоп-Земля» та повнометражний дебют Нарімана Алієва «Додому».

Триватиме 21-ий Tallinn Black Nights Film Festival з 17 листопада до 3 грудня.

 

Інформацію надано Державним агентством України з питань кіно;

Зображення: сайт фестивалю.

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ