f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Українське кіно на МКФ у Коттбусі

27.10.2017

Так, у програмі фільмів для дітей буде представлений створений за підтримки Держкіно повнометражний 3D-анімаційний фільм «Микита Кожум’яка» режисера Манука Депояна. У цій ж секції  покажуть білорусько-українсько-російський фільм «Тимур і команда» (2014 р.) режисера Наталії Галузо.

У програму «Спектр», зосереджену на експериментальному кіно, відібрали стрічку Аліси Павловської «5 терапія» (2017 р.). В основі фільму лежить цикл автобіографічних новел Стаса Домбровського, колишнього наркомана і злочинця.

У цій програмі також покажуть «Арсенал» Олександра Довженка (1928 р.). та короткометражний документальний фільм Артема Антонченка «Олександр Довженко: Одеський світанок» (2014 р.). 

 У спеціальній програмі фестивалю також будуть представлені 8 короткометражних  стрічок, що входять до кіноальманаху «MyStreetFilms-Рубіж» про життя на Сході України: «Гострий біль» Валерія Пузіка; «Гірник» Марії Ворончук; «Я люблю тебе» Анни Насадюк; «Ма» Марії Стоянової; «Я і Маріуполь» Пьотра Армяновського; «Шум Всесвіту» Михайла Корольова; «Металурги» Євгена Нікіфорова та  «Світлоград» Аліни Якубенко.

До програми «Національні хіти» увійшов фільм Олексія Кирющенка «Слуга народу» (2016 р.).

 Нагадуємо, що у конкурсній програмі повнометражних художніх фільмів будуть представлені українські фільми «Рівень чорного» Валентина Васяновича і словацько-українська «Межа» Петера Беб’яка, створена за підтримки Держкіно.

 У конкурсній програмі короткометражних фільмів фестивалю представлені дві створені за підтримки Держкіно стрічки: «У полі» режисера Олександра Шкрабака та «Кров’янка» режисера Аркадія Непиталюка.

27-ий Міжнародний кінофестиваль у Коттбусі (Німеччина) пройде з 7-го по 12-те листопада цього року.

 

Інформація надана Державним агентством України з питань кіно.