f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

У виробництві повнометражний фільм режисера Юрія Шилова «Панорама»

26.10.2017

Проект документального фільму «Панорама» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Режисером фільму є  Юрій Шилов, продюсером – Геннадій Кофман. Спільне виробництво українсько-польської стрічки здійснює українська компанія «МАГІКА-ФІЛЬМ» за підтримки Держкіно України, Польського кіноінституту та польського телебачення.

Валентин – кіномеханік, який 44 роки пропрацював у одному з найстаріших кінотеатрів Києва. Якось, в день 60-річчя Валентина, у кінотеатрі відбувається пожежа, і вінзмушений піти на пенсію. Чоловік намагається знайти новий сенс у своєму житті, в країні, що стрімко змінюється.

Повнометражна стрічка «Панорама» створюється на основі короткометражної, з однойменною назвою, що здобула визнання багатьох українських кінофестивалів: Приз студентського журі і найвищий глядацький бал серед українських фільмів на Docudays UA; Відзнака журі і Приз глядацьких симпатій на Kyiv International Short Film Festival; Приз глядацького голосування GogolFest та Спеціальна відзнака журі Одеського МКФ.

 

Реліз фільму запланований на кінець 2018-го року.

 

Інформація надана Державним агентством України з питань кіно.

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН