f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

На Варшавському МКФ показали український фільм про волонтерів

24.10.2017

Фільм «Майже 10.000 вибоців» розповідає історію громадського активіста та волонтера, який після Революції Гідності продовжує боротися з системою на місцевому рівні та намагється змінити своє місто на краще. Події фільму розгортаються у містечку Іллінці, що на Вінничині.

«Ми намагалися максимально об'єктивно відобразити проблеми і виклики нашого часу, тому для нас «Майже 10.000 вибоців»  —  це перш за все  колективний портрет, зафіксований в хиткий момент становлення громадянського суспільства в Україні. Ми починали знімати про волонтерський рух, і навіть самі не чекали, що це розвинеться в таку гостру і актуальну історію»,  —  каже Уляна Осовська, режисерка фільму.

Продюсер, оператор та співавтор ідеї Денис Страшний розповів, що «Майже 10.000 виборців"»  —  це "фільм про волонтерів, зроблений волонтерами":

«Ми розуміли, що історія відбувається тут і зараз. Для нас усіх робота над цим фільмом була своєрідним громадським активізмом. Фільм створений членами об'єднання Докутолока за шаленної підтримки друзів та однодумців»,  — зазначив Денис Страшний.

Трейлер: 

 

Almost 10.000 voters TRAILER from Ursa Mare on Vimeo.

 

Фільм вже отримав добрі відгуки польських кінокритиків та міжнародної кіноспільноти

«Майже 10.000 виборців»  —  це цікава і довершена документальна робота, яка розкриває сучасний демократичний процес в Україні. Однак режисерка не зосереджується лише на роботі уряду або страйку на знаменитому Майдані, а й показує звичайне маленьке містечко, де відбуваються важливі політичні зміни. Цей фільм є прекрасним прикладом того, як «маленька» історія робить великий вплив на аудиторію»  —  (с) Ола Сальва, кінокритик, журналіст Cineeurope.

Коли відбудеться прем'єра фільму в Україні наразі невідомо. За новинами можна стежити на сторінці фільму у Facebook: Almost 10.000 voters / Майже 10.000 виборців.

Нагадуємо, що Варшавський кінофестиваль — це міжнародний фестиваль класу «А». Цьогоріч у конкурсній програмі кінофестивалю було представлено 2 українськихфільми: «Будинок "Слово"» Тараса Томенка і «Майже 10.000 виборців» Уляни Осовської і Дениса Страшного. Ще один український фільм, анімація Сергія Мельниченка «Чудове чудовисько», був представлений у позаконкурсній програмі. Стрічки «Будинок "Слово"» та «Чудове чудовисько» створені за підтримки Держкіно України.

 

Інформація надана Державним агентством України з питань кіно.

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ