f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Вночі з 22 на 23 жовтня о 01:10 у програмі "Арґумент-Кіно" «1+1» йтиметься про фільм В.Лерта "Мир Вашому дому"

21.10.2017

Йдеться про екранізацію збірки оповідань єврейського письменника Шолом-Алейхема “Тев’є-Молочар”, свого часу адаптованої драматургом Ґріґорієм Ґоріним для сцени.

На екрані – українське село початку ХХ століття. Тев'є-молочар живе в маленькому селі. Він бідний і вірить, що єдиний шанс уникнути злиднів для його доньок – це вдале заміжжя. Тев'є приймає вигідну пропозицію від свата, але доньки мають інші наміри. Таким чином перед нашими очима розгортається трагікомедія з усіма її ознаками. В картині “Мир вашому дому” головну роль, усід за знаменитою виставою київського театру ім. Івана Франка «Тев’є-тевель» мав виконати незабутній Богдан Ступка, але не склалося, великий актор завчасно пішов із життя…

Також в «Арґументі-Кіно» подаватиметься розгорнута інформація про інші кінотеатральні новинки: британський детективний трилер «Сніговик» (реж. Томас Альфредсон), американська військова драма «Відважні» (реж. Джейсон Гол), французька комедія «Паранормальний обмін» (реж. Брюно Шіш), американсько-фантастичний трилер «Скайлайн 2» (реж. Ліем О’Донел), німецько-британська анімація «Ми – монстри» й американський горор «Пила 8» (реж. Майкл Спіріґ, Пітер Спіріґ).

Насамкінець – телеесеї про українського режисера В’ячеслава Криштофовича, американських акторів Джулію Робертс і Джефа Ґолдблума, а ще про класичний фільм режисера Роберта Олдріча «Що сталося з Бебі Джейн?» (1962).

 

Офіційна інформація.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.