f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Вночі з 22 на 23 жовтня о 01:10 у програмі "Арґумент-Кіно" «1+1» йтиметься про фільм В.Лерта "Мир Вашому дому"

21.10.2017

Йдеться про екранізацію збірки оповідань єврейського письменника Шолом-Алейхема “Тев’є-Молочар”, свого часу адаптованої драматургом Ґріґорієм Ґоріним для сцени.

На екрані – українське село початку ХХ століття. Тев'є-молочар живе в маленькому селі. Він бідний і вірить, що єдиний шанс уникнути злиднів для його доньок – це вдале заміжжя. Тев'є приймає вигідну пропозицію від свата, але доньки мають інші наміри. Таким чином перед нашими очима розгортається трагікомедія з усіма її ознаками. В картині “Мир вашому дому” головну роль, усід за знаменитою виставою київського театру ім. Івана Франка «Тев’є-тевель» мав виконати незабутній Богдан Ступка, але не склалося, великий актор завчасно пішов із життя…

Також в «Арґументі-Кіно» подаватиметься розгорнута інформація про інші кінотеатральні новинки: британський детективний трилер «Сніговик» (реж. Томас Альфредсон), американська військова драма «Відважні» (реж. Джейсон Гол), французька комедія «Паранормальний обмін» (реж. Брюно Шіш), американсько-фантастичний трилер «Скайлайн 2» (реж. Ліем О’Донел), німецько-британська анімація «Ми – монстри» й американський горор «Пила 8» (реж. Майкл Спіріґ, Пітер Спіріґ).

Насамкінець – телеесеї про українського режисера В’ячеслава Криштофовича, американських акторів Джулію Робертс і Джефа Ґолдблума, а ще про класичний фільм режисера Роберта Олдріча «Що сталося з Бебі Джейн?» (1962).

 

Офіційна інформація.

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ