f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Оголошено склад журі та програму BOAT MEETING від "Молодості"

21.10.2017

Цьогоріч, коли українське кіно перебуває у розквіті, дирекція «Молодості» запросила до співпраці Пилипа Іллєнка. Це вже не перший досвід співпраці «Молодості» та Держкіно у пітчингу кінопроектів.

Традиційний пітчинг BOAT MEETING від «Молодості» відбудеться 22 жовтня о 10:00 в бізнес-центрі готелю «Баккара». Експерти розглянуть проекти перших та других фільмів кінематографістів з різних країн світу.

Запрошуємо представників індустрії (режисерів, продюсерів, операторів та інших) взяти участь у BOAT MEETING.

Якщо ви не маєте акредитації на фестивальну подію «Молодість. Пролог»,  але хочете взяти участь у BOAT MEETING, заповніть електронну форму https://goo.gl/UES89B

Робоча мова BOAT MEETING — англійська.

Переможець отримає $10 000 на пост-продакшн свого фільму в Україні від генерального партнера пітчингу проектів BOAT MEETING — компанії «Star Media».

Вiдiбранi проекти:

1) Жених з Грузії (Fiance from Georgia) — Україна/Грузія, реж. Марія Кравченко, продюсер А. Паленчук

2) Сквот 32 (Squat 32) — Україна, реж. Саша Лідаговський, продюсер А. Єрмак

3) Three Lions Heading Venice — Албанія, реж. Jonid Jorgji, продюсер Elkjana Gjipani

4) In the Strange Pursuit of Laura Durand — Греція, реж. Dimitris Bavellas, продюсер Lina Yannopoulou, Gina Petropoulou

5) Midnight Train — Македонія, реж. Ana Jakimska, продюсер Darko Basheski

6) Last Cowboy Down — США/Монголія, реж. Chris Martin, продюсер Ernest L Stephens

7) The Sunshine – Індія, реж. Leena Manimekalai, продюсер S. R. Prabhu

 

Boat Meeting — це міжнародний ринок копродукції, який пропонує перспективним та амбіційним кінематографістам, які працюють над першим або другим повнометражним художнім фільмом, презентувати представникам міжнародної кіноіндустрії свої повнометражні художні кінопроекти.

Цього року Boat Meeting проводиться у рамках спеціальної події – тізера 47-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». Для участі у Boat Meeting обирають кінопроекти з усього світу, які представляють професійній аудиторії досвідчених кінопродюсерів, дистрибуторів та фінансистів. Продюсера кожного відібраного кінопроекту особисто запрошують до публічної презентації – пітчингу. Учасники Boat Meeting мають можливість спілкуватися з іншими гостями фестивалю та обговорювати можливості копродукції під час інших фестивальних подій.

Пилип Іллєнко з 2014-го року обіймає посаду Голови Державного агентства України з питань кіно. Має юридичну та продюсерську практику в галузі кіно. Був одним із організаторів кінофестивалю «Відкрита ніч». Як актор знявся у більш ніж 10 кінострічках.

Ілан Жирар (Ilan Girard) -  Кінопродюсер. Понад 15 років працював в провідних компаніях Pandora Cinema і M5. Володар премії CinEuphoria за фільм «Ліван» 2009 року (реж. С. Маоз). Серед його проектів «Я, Анна» з Шарлоттою Ремплінг, «Гудбай, Бафана» з Джозефом Файнсом і Дайан Крюгер, «Ренесанс» та інші.

Олексій Терентьєв -  з 2006 року працює продюсером компанії Star Media. Продюсував проекти: «Європейський конвой», «Джокер», «Королева бензоколонки-2», «Полювання за тінню», «Ситуація-202», «Коли її зовсім не чекаєш».

 

Офіційна інформація.

ЦИРК-ТЕАТР “НУР” ПРОГРАМА ПІД НАЗВОЮ “МИРУ ТОБІ, УКРАЇНО!” 2019-09-27

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ