f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Фільм про політв'язня Олега Сенцова номінували на міжнародну премію Silver Eye-2017

09.10.2017

Стрічку російського режисера-документаліста Аскольда Курова "Процес" про політв’язня Олега Сенцова номінували на міжнародну премію Silver Eye-2017 як кращий фільм Східної і Центральної Європи. По це йдеться на сайті європейського Інституту документального кіно, передає "Тиждень".

Як зазначається, фільм про Сенцова потрапив до категорії Feature.

Сама церемонія нагородження переможців відбудеться 24-29 жовтня на Міжнародному фестивалі документальних фільмів у чеському місті Їглава.

Довідка: 2014 року Аскольд Куров спільно з Андрієм Литвиненком почав знімати фільм "Звільнити Олега Сенцова!" про українського режисера, ув'язненого у російській тюрмі. Завершив Куров свою картину вже у 2016-му під назвою "Процес: Російська держава проти Олега Сенцова". Фільм встигли  показати на фестивалі Docudays у Києві. "Назва цього фільму недарма відсилається до дуже відомої однойменної книжки Кафки "Процес". Це дуже непросте кіно, яке обов'язково треба дивитися", – зазначила одна з організаторів фестивалю.

 

 Джерело: 5 канал. 

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.