f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Арґумент-Кіно»: Про перше українське фентезі «Сторожова застава»

08.10.2017

Уночі з 8 на 9 жовтня о 01:20 у програмі «Арґумент-Кіно» на телеканалі «1+1» йтиметься про перше українське фентезі «Сторожова застава», зокрема, в розмові з режисером-дебютантом Юрієм Ковальовим.

Довгоочікуваний український фентезійний фільм, знятий за книжкою дитячого письменника Володимира Рутківського, нарешті впритул наблизився до глядачів.

За сюжетом підліток Вітько випадково переноситься з 21 століття на тисячу років назад через таємничий часовий портал. Ясна річ, на нього чекає небезпечна подорож, сповнена смертельних небезпек та чорної магії. Але на шляху зустрінуться також і нові друзі, а це справжні богатирі та, можливо, навіть перше кохання. Вітько опиняється в епіцентрі фантастичних подій, вступає в битву з міфічними істотами і дізнається, що таке справжня хоробрість.

Також в «Арґументі-Кіно» подаватиметься розгорнута інформація про інші кінотеатральні новинки. Зокрема, це фільм українця Сергія Лозниці «Лагідна», створений у копродукції з низкою європейських країн. У ньому йдеться про незбувну макабричність російської дійсности. А ще –британська драма «Леді Макбет», американська драма «Вотерґейт: Падіння Білого Дому» й біографічна кримінальна комедія «Барі Сіл: Король контрабанди», з Томом Крузом у головній ролі.

Йтиметься і про 23-й фестиваль «Нове німецьке кіно», що стартує в низці українських міст 12 жовтня.

Насамкінець – телеесеї про американських акторів Сиґурні Вівер, Мета Деймона й Джоан К’юсак.

АРҐУМЕНТ-КІНО - ніч з 8 на 9 жовтня (1.20). 

19 січня, неділя, Червоний зал. КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ

17 грудня, вівторок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН. Художні фільми «НА ЗАХІДНОМУ ФРОНТІ БЕЗ ЗМІН» та «З НОВИМ РОКОМ!»

18 грудня, середа, Синій зал 25-й річниці Спітакської трагедії присвячується Документальний фільм «РОЗДІЛЮ ТВІЙ БІЛЬ»