f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Арґумент-Кіно»: Про перше українське фентезі «Сторожова застава»

08.10.2017

Уночі з 8 на 9 жовтня о 01:20 у програмі «Арґумент-Кіно» на телеканалі «1+1» йтиметься про перше українське фентезі «Сторожова застава», зокрема, в розмові з режисером-дебютантом Юрієм Ковальовим.

Довгоочікуваний український фентезійний фільм, знятий за книжкою дитячого письменника Володимира Рутківського, нарешті впритул наблизився до глядачів.

За сюжетом підліток Вітько випадково переноситься з 21 століття на тисячу років назад через таємничий часовий портал. Ясна річ, на нього чекає небезпечна подорож, сповнена смертельних небезпек та чорної магії. Але на шляху зустрінуться також і нові друзі, а це справжні богатирі та, можливо, навіть перше кохання. Вітько опиняється в епіцентрі фантастичних подій, вступає в битву з міфічними істотами і дізнається, що таке справжня хоробрість.

Також в «Арґументі-Кіно» подаватиметься розгорнута інформація про інші кінотеатральні новинки. Зокрема, це фільм українця Сергія Лозниці «Лагідна», створений у копродукції з низкою європейських країн. У ньому йдеться про незбувну макабричність російської дійсности. А ще –британська драма «Леді Макбет», американська драма «Вотерґейт: Падіння Білого Дому» й біографічна кримінальна комедія «Барі Сіл: Король контрабанди», з Томом Крузом у головній ролі.

Йтиметься і про 23-й фестиваль «Нове німецьке кіно», що стартує в низці українських міст 12 жовтня.

Насамкінець – телеесеї про американських акторів Сиґурні Вівер, Мета Деймона й Джоан К’юсак.

АРҐУМЕНТ-КІНО - ніч з 8 на 9 жовтня (1.20). 

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.