f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Президент України нагадав про Олега Сенцова Генеральній асамблеї ООН

21.09.2017

20 вересня 2017 року Президент України Петро Порошенко під час засідання Генеральної асамблеї ООН нагадав про долю українських політв’язнів, утримуваних Росією, повідомляє "Укрінформ".

"Росія все ще утримує щонайменше 16 українських політв’язнів на своїй території. Серед найбільш відомих – український режисер Олег Сєнцов та український журналіст Роман Сущенко", – зазначив Петро Порошенко.

Водночас, він підкреслив, що кількість полонених українців на Донбасі постійно зростає, а Москва свідомо затягує процес їх звільнення.

"Питання звільнення заручників у рамках Мінського процесу зайшло в глухий кут. Список українських заручників на Донбасі постійно зростає. Люди викрадаються навмисно. Єдиною їхньою провиною є проукраїнська позиція", – зауважив український лідер.

Він також згадав про звірства, вчинені проти українців під час конфлікту: "Ми пам’ятаємо про 16-річного Степана Чубенка, який був вбитий п’ятьма пострілами в голову після того, як росіяни побачили його з українською стрічкою".

Інший приклад, за його словами, 63-річний теолог з Донецька, Ігор Козловський, який понад два роки, перебуває у в’язниці через неправдиві обвинувачення та позбавлений можливості спілкування зі своєю сім’єю та друзями.

"Укрінформ", 20 вересня 2017 року

17 грудня, вівторок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН. Художні фільми «НА ЗАХІДНОМУ ФРОНТІ БЕЗ ЗМІН» та «З НОВИМ РОКОМ!»

18 грудня, середа, Синій зал 25-й річниці Спітакської трагедії присвячується Документальний фільм «РОЗДІЛЮ ТВІЙ БІЛЬ»

19 грудня, четвер, Червоний зал Найкращі фільми світового кінопрокату Документальний фільм «САНСАРА»