f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Мартін Скорсезе запускає онлайн-курс зі створення кіно

01.10.2017

Американський кінорежисер, сценарист та продюсер Мартін Скорсезе анонсував онлайн-курс зі створення кіно на платформі MasterClass, інформує MediaSapiens.

Програма буде складатися з 20 відео. Також студенти зможуть завантажити навчальний посібник й додаткові матеріали. Окрім того, кожен студент зможе записати на відео свої питання до режисера, а той, в свою чергу, відповість на обрані з них.

Вартість програми – $90.

Попередній прийом заявок на курс вже відкрито.

Мартін Скорсезе пообіцяв деконструювати свої фільми і розповісти про свій підхід до кіновиробництва, включаючи уроки сторітелінгу, монтажу та роботи з акторами.

«Я у захваті від цього проекту, тому що він дає мені шанс передати мої власні натхнення, досвід, практики», – розповів режисер. Він також додав, що його курс не є жорстким посібником про те, як створювати кіно, а скоріше довідником для молодих людей, які шукають свій власний шлях.

MediaSapiens, 25 вересня 2017 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.