f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Члени Нацради й представники кіноіндустрії обговорили співпрацю з китайськими колегами

01.10.2017

Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко, член Нацради Валентин Коваль, голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко та представники української медіаіндустрії, перебуваючи в Пекіні, 27 вересня 2017 року відвідали Державне управління КНР з питань преси та видавництва, радіо, кіно та телебачення.

Вони зустрілися з віце-міністром Тун Ґан та заступником генерального директора Департаменту міжнародних відносин Єнь Ченшен та обговорили широке коло питань співробітництва.

Йшлося як про можливості спільного виробництва кіно-, документальних і телевізійних фільмів, так і про переваги обміну аудіовізуальною продукцією.

Також постало питання про можливість ретрансляції національних телеканалів у кабельних мережах обох країн.

Крім того, учасники зустрічі представили своє бачення розвитку спільного кіновиробництва та обмінялися запрошеннями до участі в провідних кінофестивалях України та Китаю.

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення, 28 вересня 2017 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.