f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Про Олега Сенцова згадували на Міжнародному конгресі ПЕН-клубу у Львові

01.10.2017

З 17 по 24 вересня 2017 року у Львові відбувся 83-й конгрес Міжнародного ПЕН-клубу, що мав своєю темою обстоювання правди в часи пропаганди.

В рамках конгресу орагнізатори повсякчас нагадували учасникам про долю українського кінорежисера і письменника Олега Сенцова, засудженого Росією за сфальшованими звинуваченнями.

Для учасників конгресу було проведено флеш-моб в аеропорту: приїжджих зустрічали із табличками із іменем Олега Сенцова.

У перший день конгресу, 17 вересня 2017 року, тут було продемонстровано ігровий фільм «Хайтарма» Ахтема Сеітаблаєва про депортацію кримських татар із Криму у 1944 році та документальну стрічку «Процес» Аскольда Курова про судилище над Олегом Сенцовим.

Символом підтримки стало і те, що в перший день роботи конгресу організатори залишили у президії порожній стілець, на якому символічно мав би бути Олег Сенцов

19 вересня 2017 року в рамках конгресу відбувся вечір «Порожні стільці» на честь Олега Сенцова і ув'язнених письменників.

На вечорі було представлено постановку першого акту п'єси Олега Сенцова «Номери» у виконанні львівського театру «І люди, і ляльки» (режисер Олексій Кравчук).

Нині родичі та адвокат не знають, де саме перебуває Олег Сенцов, відправлений по етапу з колонії в Якутії.

Адвокат Олега Сенцова Дмитро Дінзе повідомив, що адвокатів або родичів мають поінформувати у кінцевій точці шляху. «Поки що інформації немає», – сказав захисник.

Сам Олег Сенцов 17 вересня 2017 року відправив із СІЗО Тюмені листа, в якому повідомив, що вважає, що його етапують у найпівнічнішу колонію суворого режиму Росії у Харпі.

Власна інформація НСКУ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»