f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

28 вересня у широкий прокат вийшла трагікомедія «Припутні» Аркадія Непиталюка

29.09.2017

28 вересня 2017 року у широкий кінотеатральний прокат вийшла житейська трагікомедія «Припутні» Аркадія Непиталюка, створена кінокомпанією «Star Media» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Картина «Припутні» стала для Аркадія Непиталюка дебютом у повному метрі. Попередня робота режисера, короткометражна стрічка «Кров’янка», торік стала найкращим короткометражним ігровим фільмом Київського МКФ «Молодість» та лауреатом Національної кінопремії «Золота Дзиґа».

Під час прес-конференції, присвяченої виходу стрічки в кінопрокат, яка відбулася 27 вересня 2017-го, режисер та співавтор сценарію Аркадій Непиталюк розповів, що за основу сценарію фільму взято п’єсу Романа Горбика «Центр»: «На відміну від п’єси, дія у фільмі розгортається не на одній локації. Я також ввів туди значно більше персонажів, адже у п’єсі є тільки три герої: бабуся, мати і донька. Цікаво, що у всіх містах, куди ми приїжджали в рамках промотуру, «Припутні» сприймалися по-різному. Дехто вважає фільм комедією, дехто – драмою. Для мене, це трагікомедія».

Своєю чергою, перший заступник голови Держкіно Сергій Неретін зазначив: «Держкіно профінансувало цю картину на суму 4 млн. 287 тис. 500 грн., що становить рівно половину загальної вартості виробництва. Це перша співпраця Держкіно з компанією «Star Media», і ми вважаємо її дуже успішною».

Участь у прес-конференції взяли також актори фільму: Дмитро Хом’як, Юлія Врублевська, Ніна Набока, Олена Узлюк та Яків Ткаченко.

Продюсер фільму Юрій Мінзянов розповів, що стрічка буде також показана у рамках кількох міжнародних кінофестивалів.

Стрічка розповідає про долі трьох жінок – бабусі, доньки та онуки. Звичайна поїздка на гостини до бабусі в маленьке, майже забуте й покинуте мешканцями село Припутні несподівано стає для них доленосною.

Нагадуємо, що національна прем’єра фільму відбулася на 8-му Одеському міжнародному кінофестивалі, де стрічку відзначили спеціальною нагородою журі Національної конкурсної програми.

Дистрибуцією «Припутнів» займається компанія Ukrainian Film Distribution. Фільм покажуть у 122 кінотетрах України.

Офіційна інформація

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ