f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

11 жовтня – українська премʼєра польської докуметальної стрічки Віти Марії Дригас «Піаніно»

28.09.2017

11 жовтня 2017 року, о 19:00 у кінотеатрі «Київ» відбудеться українська прем'єра польської докуметальної стрічки Віти Марії Дригас «Піаніно» за участю героїв та авторів фільму.

В розпал протесту на київському Майдані фортепіано, яке мало стати частиною барикади, було врятовано студенткою консерваторії. Інструмент стає символом революції, що вирує в країні, співає разом з протестувальниками, підтримує їхній запал та заохочує до дії. «Піаніно» («Piano») – це історія інструменту на війні та «піаністів-екстремістів», які ведуть боротьбу за свою свободу.

Тривалість стрічки, створеної 2014 року, – 41 хвилина.

Організацією виробництва фільму з українського боку опікувалася Олександра Братищенко.

Документальну стрічку було відзначено у Кракові, Лодзі, Гданську (Польща), Дьйорі (Угорщина), Ла-Рошелі (Франція), а також була номнована на Польску кінопремію «Орел».

4 лютого 2017 року фільм отримав приз найкращому документальному фільму 11-го Міжнародного фестивалю документального кіно MiradasDoc у Гія-де-Ісорі, Іспанія.

Показ документальної стрічки «Піаніно» відбудеться за підтримки Польського Інституту у Києві та стане спеціальною подією з нагоди закриття Днів польського кіно в Україні.

Деталі події – тут>>>.

Власна інформація НСКУ

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ