f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

11 жовтня – українська премʼєра польської докуметальної стрічки Віти Марії Дригас «Піаніно»

28.09.2017

11 жовтня 2017 року, о 19:00 у кінотеатрі «Київ» відбудеться українська прем'єра польської докуметальної стрічки Віти Марії Дригас «Піаніно» за участю героїв та авторів фільму.

В розпал протесту на київському Майдані фортепіано, яке мало стати частиною барикади, було врятовано студенткою консерваторії. Інструмент стає символом революції, що вирує в країні, співає разом з протестувальниками, підтримує їхній запал та заохочує до дії. «Піаніно» («Piano») – це історія інструменту на війні та «піаністів-екстремістів», які ведуть боротьбу за свою свободу.

Тривалість стрічки, створеної 2014 року, – 41 хвилина.

Організацією виробництва фільму з українського боку опікувалася Олександра Братищенко.

Документальну стрічку було відзначено у Кракові, Лодзі, Гданську (Польща), Дьйорі (Угорщина), Ла-Рошелі (Франція), а також була номнована на Польску кінопремію «Орел».

4 лютого 2017 року фільм отримав приз найкращому документальному фільму 11-го Міжнародного фестивалю документального кіно MiradasDoc у Гія-де-Ісорі, Іспанія.

Показ документальної стрічки «Піаніно» відбудеться за підтримки Польського Інституту у Києві та стане спеціальною подією з нагоди закриття Днів польського кіно в Україні.

Деталі події – тут>>>.

Власна інформація НСКУ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.