f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Film.ua та Pronto Film розпочали зйомки 12-серійної мелодрами Анни Гресь «Обман»

28.09.2017

Film.ua та Pronto Film розпочали зйомки нової 12-серійної мелодрами Анни Гресь «Обман», повідомляє «Детектор медіа».

Знімальний період триватиме до кінця 2017 року.

Крім драматичної історії, на глядачів чекає багато екшну та трюків.

«"Обман" – свого роду замкова щілина, через яку глядач побачить те, про що, як правило, в житті замовчується, – розповіла режисер серіалу Анна Гресь. – Серіал про наші слабкості, радощі, переживання – і про підлість. Він нагадує про те, що будь-який обман рано чи пізно викривається, а будь-який скелет одного разу все-таки випадає з шафи».

Режисер уже не в перший раз працює із заявленою в серіалі акторською командою. «І Анастасію Паніну, і Кирила Жандарова, і Артура Ваха знаю дуже добре, люблю їх і поважаю. Вперше працюю з виконавцем однієї з головних ролей Дмитром Белякіним, але схоже, що ми вже спрацювалися», – каже пані Гресь.

«Мені цікаво грати протилежну своєму характеру роль, – ділиться враженнями Дмитро Белякін. – Я набагато запальніший, емоційніший, ніж мій герой. За сюжетом за Антона все життя приймають рішення батьки. У якийсь момент він розуміє, що він нещасливий і що до цих пір любить жінку, з якою не бачився більше 10 років. Його бажання відродити відносини зіткнеться з багатьма перешкодами».

Про складнощі організаційного процесу розповів лінійний продюсер серіалу Сергій Лисяний.

«У серіалі чимало трюків, які ми, думаю, організуємо ефективно і знімемо ефектно. За сюжетом один із головних героїв є професійним альпіністом і намагається відродити гірський туризм в своєму місті. Локацію ми знайшли в Житомирській області, в селі Дениші, де є 25-метрові скали. 13 каскадерів разом з альпіністами страхуватимуть наших акторів. Операторські крани працюватимуть і на вершинах, і біля основи скель, а ми будемо робити чудеса героїзму, спускаючи вниз багатотонні конструкції».

За сюжетом стрічки, Антон звик підкорятися батькам, але в якийсь момент розуміє, що живе за чужим сценарієм, і все, що у нього є – це ненависна робота і нелюба дружина. Він вирішує круто змінити своє життя… Кому можна довіряти, а хто винуватець усіх бід, яка ціна помилки, і чи завжди життя дає шанс її виправити, глядачі дізнаються в 2018 році.

Зйомки триватимуть до кінця грудня 2017 року. У проекті буде багато натурних зйомок в старих районах Києва, оскільки історія відбувається в маленькому провінційному містечку.

Режисер: Анна Гресь. Продюсер: Віктор Мирський. Виконавчий продюсер: Максим Асадчий. Оператор-постановник: Максим Степанов. Автори сценарію: Тетяна Глущенко, Олег Томашевський, Дмитро Щербаков за участю «Агентства Стардаста».

У ролях: Анастасія Паніна, Дмитро Белякін, Вікторія Клинкова, Кирило Жандаров, Артур Ваха, Алла Масленникова, Інна Мірошниченко, Данило Мірешкін, Олег Москаленко.

«Детектор медіа», 28 вересня 2017 року