f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Держкіно про участь «Чудового чудовиська» у конкурсі Варшавського МКФ

27.09.2017

Анімаційний фільм «Чудове чудовисько», створений за підтримки Державного агентства України з питань кіно, було відібрано до участі у позаконкурсній програмі 33-го Варшавського міжнародного кінофестивалю, повідомляє пресова служба агентства.

«Чудове чудовисько» створене студією «Червоний собака» за 100% підтримки Держкіно України.

Кінопроект став переможцем 5-го конкурсного відбору кінопроектів Держкіно.

Сценарій написаний на основі однойменної книжки Олександра Дерманського.Режисер стрічки – Сергій Мельніченко, продюсер – Олена Голубєва.

«Чудове чудовисько» – це історія про незвичайну дружбу дівчинки Соні та монстрика Чу, яскраво наповнена фольклорним, фентезійним та реальним світами.

Автор сценарію Олександр Дерманський розповів: «"Чудове чудовисько" – перша екранізація моєї книжки. Тож я надзвичайно втішений тим, що фільм став учасником цього фестивалю. Коли твої герої продовжують мандрувати світом завдяки анімації – це круто. Сподіваюсь, фільм сподобається всім, хто його побачить».

Як зазначив режисер фільму Сергій Мельніченко, «завжди приємно, коли коло глядача твого фільму розширюється. Для мене сам факт присутності фільму на фестивалі такого класу вже є винагородою».

Художник фільму Ольга Гаврилова: «Анімація – це такий океан поєднання різних стилів мистецтва. Коли починаєш з нею працювати, одразу народжується безліч ідей і з'являється бажання експериментувати. Учась у подібному фестивалі – це джерело натхнення, тому що ми живемо не у вакуумі, і дуже важливо знати, що відбувається у світі, та яке місце в цих процесах займаєш ти».

Офіційна інформація

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.