f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Кінопроект «Стоп-Земля» відібрано до індустріальної секції МКФ у Коттбусі

27.09.2017

Український кінопроект «Стоп-Земля» відібрано до індустріальної секції Міжнародного кінофестивалю у Коттбусі (Німеччина), інформує пресова служба Державного агентства України з питань кіно.

«Стоп-Земля», повнометражний ігровий дебют Катерини Горностай, буде представлений на пітчингу фестивалю.

Проект разом з іншими 9-ма відібрали зі 125 проектів, надісланих з 32 країн.

Копродукційний ринок Connecting Cottbus відбудеться цьогоріч у листопаді. Це одна із найважливіших платформ пошуку партнерів для кіноіндустрій Східної та Західної Європи.

«Стоп-Земля» є спільним проектом двох українських продюсерських компаній. Зараз українські продюсери Віталій Шереметьєв, Наталя Лібет («Ессе Продакшн Хаус»), Геннадій Кофман, Ольга Бесхмельніцина («Магіка-фільм») та Вікторія Хоменко шукають фінансування європейських копродюсерів, сейлз-агентів, дистрибуторів та фестивалів для цього фільму.

Вперше майбутній фільм презентували під час індустріальних заходів на Одеському міжнародному кінофестивалі у липні цього року. В Одесі проект «Стоп-Земля» назвали одним із найкращих серед 11 учасників пітчингу індустріальної секції фестивалю та відзначили призом.

«Стоп-Земля» розповідає про перший чуттєвий досвід підлітків. Це історія 16-річної дівчини Маші та її друзів у найтривожніші для них моменти дорослішання. Сценарій фільму написала сама режисерка Катерина Горностай.

«Стоп-Земля» — це авторський фільм для широкої глядацької аудиторії підлітків і дорослих, які прагнуть їх зрозуміти.

Зйомки картини розпочнуться в грудні 2018 року в Україні. Кінотеатральний реліз запланований на 2020 рік.

За офіційною інформацією