f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

На «1+1» відбудеться прем’єра комедійного серіалу Семена Горова «Субота»

22.09.2017

25 вересня 2017 року, о 21:00 на телеканалі «1+1» відбудеться прем'єра 16-серійного комедійного серіалу Семена Горова «Субота», інформує «Детектор медіа».

За сюжетом у невеликому селищі поруч із столицею живе сім'я Каблукових: голова сім'ї – Стьопа Каблуков (Олексій Смолка), «реальна голова» сім'ї – його дружина Арина Каблукова (Тетяна Коновалова) та двоє дітей: Ваня і Маша. Це звичайна родина зі звичайним матеріальним становищем і такими ж звичайними стосунками.

В одну із субот, на річницю весілля, до Каблукових приїжджають брат чоловіка, обидві бабусі та один з дідусів з молодою дружиною. Ювілей весілля відзначається з таким розмахом, що після нього теща головного героя потрапляє до лікарні. І після цієї яскравої святкової суботи у гостей не виходить роз'їхатися – всі залишаються тут ще на довгих 15 тижнів.

І начебто нічого особливого їх не тримає, але кожного разу цього зачарованого дня, у суботу, обов'язково відбувається якась пригода, яка знову змушує всіх гостей залишатися у будинку.

Режисер телевізійного серіалу Семен Горов, відомий зокрема роботою над «Останнім москалем», розповів, що надихався своїми сімейними стосунками, працюючи над комедією: «Приступаючи до зйомок серіалу, я згадав своє сімейне життя, тещу, маму та родичів, і зрозумів, що мені є що сказати. Кожному з нас ця тема близька: незважаючи на те, що з близькими ми сваримося найчастіше, вони все одно люблять нас більше за всіх. Головне – сприймати сімейні стосунки з гумором».

Головні ролі в серіалі «Субота» виконали Олексій Смолка, Тетяна Коновалова, Аліса Лукшина, Рінат Хабібулін, Філіп Горенштейн, Евеліна Сакуро, Неоніла Білецька, Станіслав Москвін, Мирослава Філіпович.

Виробництвом серіалу займався продакшн «RunGo Studio» на замовлення телеканалу «1+1».

«Детектор медіа», 22 вересня 2017 року

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали:

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда