f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Ізі» візьме участь у конкурсі фестивалю Annecy Cinema Italien

22.09.2017

Українсько-італійська драматична комедія Андреа Маньяні «Ізі» візьме участь у головному конкурсі найбільшого фестивалю італійського кіно за межами Італії – Annecy Cinema Italien, повідомляє пресова служба Державного агентства України з питань кіно.

Фестиваль відбудеться з 25 вересня по 1 жовтня 2017 року. Цьогоріч він матиме новий вигляд. Таке обіцяє новий художній керівник фестивалю Франческо Гія Віа – кінокритик, який доклав руку до творення кінофестивалів у Венеції, в Сардинії і в Турині.

Фестиваль італійського кіно в Аннесі, Франція буде являти собою мультиформатну кіноподію: поруч діятимуть виставки, кіноконкурси, майстер-класи з режисерами, акторами і художниками.

Свого часу гостями Фестивалю італійського кіно в Аннесі були брати Тавіані, Орнелла Муті, Франческо Розі, Клаудія Кардінале, Нанні Моретті, Етторе Скола та інші. Цьогоріч одним із гостей заходу стане Андреа Маньяні – режисер фільму «Ізі», створеного компанією Fresh Production Group за підтримки Держкіно України.

За офіційною інформацією

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ