f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Держкіно про круглий стіл «Міжнародна копродукція. Можливості для України»

22.09.2017

Під час Kyiv Media Week–2017 за підтримки Державного агентства України з питань кіно відбулася Х конференція «Кінобізнес: особливості, перспективи, можливості», яка є місцем зустрічі професіоналів кіноіндустрії задля обміну досвідом, налагодження бізнес-контактів та обговорення питань міжнародної копродукції в кіно.

У рамках конференції було проведено круглий стіл «Міжнародна копродукція. Можливості для України».

Участь у заході взяли голова Держкіно Пилип Іллєнко та продюсери фільмів, створених у міжнародній копродукції за підтримки Держкіно. Так, особливості успішної міжнародної співпраці обговорили на прикладі українсько-словацького фільму «Межа» (продюсер Андрій Єрмак) та українсько-італійського фільму «Ізі» (продюсер Олег Щербина).

Голова Держкіно Пилип Іллєнко у своєму виступі зазначив: «Підтримка копродукційних проектів, особливо – європейських, є нашою стратегією. Географія країн, з якими ми співпрацюємо, дуже широка. Важливо, що Україна є однією з небагатьох країн, в яких державна підтримка надається в тому числі й мейнстрімному кіно, адже ми хочемо створювати фільми, які побачить якомога ширша аудиторія».

Офіційна інформація

Перший Кіноогляд оголосив переможців

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05