f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Держкіно про круглий стіл «Міжнародна копродукція. Можливості для України»

22.09.2017

Під час Kyiv Media Week–2017 за підтримки Державного агентства України з питань кіно відбулася Х конференція «Кінобізнес: особливості, перспективи, можливості», яка є місцем зустрічі професіоналів кіноіндустрії задля обміну досвідом, налагодження бізнес-контактів та обговорення питань міжнародної копродукції в кіно.

У рамках конференції було проведено круглий стіл «Міжнародна копродукція. Можливості для України».

Участь у заході взяли голова Держкіно Пилип Іллєнко та продюсери фільмів, створених у міжнародній копродукції за підтримки Держкіно. Так, особливості успішної міжнародної співпраці обговорили на прикладі українсько-словацького фільму «Межа» (продюсер Андрій Єрмак) та українсько-італійського фільму «Ізі» (продюсер Олег Щербина).

Голова Держкіно Пилип Іллєнко у своєму виступі зазначив: «Підтримка копродукційних проектів, особливо – європейських, є нашою стратегією. Географія країн, з якими ми співпрацюємо, дуже широка. Важливо, що Україна є однією з небагатьох країн, в яких державна підтримка надається в тому числі й мейнстрімному кіно, адже ми хочемо створювати фільми, які побачить якомога ширша аудиторія».

Офіційна інформація