f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Гвардія–2» Олексія Шапарєва вийде на каналі «2+2» як двосерійний телефільм

20.09.2017

Прем’єра військово-патріотичної драми Олексія Шапарєва «Гвардія–2», присвяченої трагічним подіям 2014 року на Донбасі, відбудеться на телеканалі «2+2» у День захисника України 14 жовтня 2017 року, інформує «Детектор медіа».

Головні ролі у стрічці виконали Олексій Горбунов, Вано Янтбелідзе, Олексій Тритенко, Ахтем Сеїтаблаєв, Дмитро Ступка, Римма Зюбіна, Ольга Матешко, Сергій Романюк та інші.

«Гвардія–2» – це двосерійний телефільм про розвідгрупу із колишніх  добровольців, які захищають українські землі від російської агресії у найпекельніші дні  протистояння на Сході України.

Всі події фільму розгортаються навколо розвідгрупи на чолі з колишнім афганцем з позивним «Дід». Вчорашні новобранці стають професійними розвідниками та йдуть на нове завдання. Колишні бізнесмен, чемпіонка зі стрільби, вчений-хімік, запорізький слюсар і доброволець з Криму стають досвідченими бійцями, які знають що таке війна та біль від втрати близьких друзів. З’являється інформація про можливість повномасштабного вторгнення російських військ та підготовку кривавого теракту у прифронтовому місті, який готують окупанти. Команда «Діда» вступає у битву, аби запобігти страшній трагедії серед мирного населення і виявити «крота» – організатора теракту.

Режисер – Олексій Шапарєв, сценарій – Микола Рибалка, оператор – Анатолій Химич.

Продюсери – Оксана-Янко Коваленко, Олеся Пазенко, Андрій Корнієнко, Артем Колюбаєв.

Фільм «Гвардія–2» знято за підтримки Національної гвардії України продюсерським центром Praktika Production на замовлення телеканалу «2+2».

Нагадаємо, «Гвардія» Олексія Шапарєва – телесеріал, в основі якого реальні події першої половини 2014 року в Україні. Це історія перших добровольців, які після початку російської агресії першими відгукнулись на заклик записуватись в лави Нацгвардії.

Раніше «Гвардія» була спільним проектом телеканалу «2+2» і компанії «Президент фільм Україна». Зйомки відбувалися взимку 2014–2015 років.

Прем’єра перших чотирьох серій серіалу відбулася 23 травня 2015 року в ефірі каналу «2+2».

«Детектор медіа», 20 вересня 2017 року