f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Межа» стане претендентом на «Оскар» від Словаччини

20.09.2017

Словаччину в боротьбі за «Оскар» у номінації «Найкращий фільм іноземною мовою» представить фільм Петера Беб'яка «Межа», створений спільно з Україною, за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Світова прем’єра «Межі» відбулася в головному конкурсі 52-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах, де картина отримала приз за найкращу режисуру.

Всеукраїнський прокат фільму стартує 16 листопада 2017 року.

Голова Держкіно Пилип Іллєнко привітав творців «Межі» і зазначив: «Вперше в історії за «Оскар» у номінації «Найкращий фільм іноземною мовою» поборються одразу три українські фільми! Це свідчить про стрімкий розвиток та високий рівень українського кіно, а також про важливість створення фільмів у європейській копродукції».

Нагадуємо, що Україна для участі в боротьбі за «Оскар» обрала фільм «Рівень чорного» режисера Валентина Васяновича, а Литва буде представлена фільмом Шарунаса Бартаса «Іній», створеним у копродукції з Україною, за підтримки Держкіно України.

За офіційною інформацією

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ