f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Студія «Віател» представила Держкіно готовий короткометражний фільм «Київська історія»

20.09.2017

Державному агентству Україну з питань кіно представили короткометражний художній фільм-дебют Михайла Маслобойщикова «Київська історія», виробництво якого було завершене.

Проект фільму став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору кінопроектів Держкіно. Виробництво стрічки здыйснила Студія «Віател» на чолі з Галиною Криворчук.

Автором сценарію та режисером стрічки є Михайло Маслобойщиков, продюсером – Ельміра Асадова. Оператор-постановник – Євген Козеко. Звукорежисер – Василь Явтушенко. Художник-постановник – Дарина Богдан.

Сума державної підтримки склала 962 тис. 121 грн., що й становить загальну вартість виробництва фільму.

За сюжетом, велокур’єр Тьома живе колом своїх інтересів, у нього свій розклад і йому байдужий світ довкола. Якось вночі його велосипед викрадають. Напередодні 15-річний хлопець, який є біженцем зі Сходу, заселяється в Тьомін під’їзд. Щоб повернути втрачене, їм доведеться шукати спільну мову.

У фільмі знялися Артур Талабіра, Артемій Бондаренко та Вікторія Жукова.

Зйомки картини розпочалися у квітні 2017 року і проходили в Києві.

На екрани фільм вийде вже цього року.

За офіційною інформацією

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.