f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Ізі» увійшов до програми 30-го Гельсінського МКФ

19.09.2017

Українсько-італійський фільм «Ізі» увійшов до програми 30-го Гельсінського міжнародного кінофестивалю, повідомляє пресова служба Державного агентства України з питань кіно.

Міжнародний кінофестиваль в Гельсінкі (Фінляндія) є неконкурсним фестивалем, але він відбирає фільми з усієї планети.

Підзаголовок фестивалю – «Любов і анархія» – повною мірою представляє коло інтересів творців: під своїм крилом він об’єднує найбільш винахідливих щодо форми і найбільш суперечливих щодо змісту режисерів сучасного, візуально необмеженого, кіно.

Фільм «Ізі» режисера Андреа Маньяні цілком підпадає під ці означення, розповідаючи про перетин кордонів і зв'язок між людьми з різних культур, які і не розуміють мови одне одного.

«Ізі» був профінансований Державним агентством України з питань кіно, Міністерством культури Італії та регіональним аудіовізуальним фондом Фріулі-Венеція-Джулія. Його виробниками є українська компанія «Fresh Production Group» та італійські «Bartleby Film» i «Pilgrim Film».

Стрічка отримала приз незалежних швейцарських кінокритиків цьогорічного Локарнського МКФ за найкращу чоловічу роль Ніколи Ночелли.

31 серпня 2017 року фільм вийшов у прокат в Італії, а 14 вересня 2017-го – в український прокат.

Нині триває промотур фільму українськими містами, серед яких – Житомир, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль та інші.

За офіційною інформацією