f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Оголошено програму Х конференції «Кінобізнес: особливості, перспективи, можливості»

19.09.2017

20 вересня 2017 року в рамках Kyiv Media Week–2017 відбудеться Х конференція «Кінобізнес: особливості, перспективи, можливості».

Захід, що проводиться від 2008 року, є популярним місцем зустрічі професіоналів кіноіндустрії з усього світу, а також результативною платформою, що має на меті обмін досвідом, налагодження бізнес-контактів та обговорення питань міжнародної копродукції в кіно.

Цього року до програми «Кінобізнес» включено спеціальні доповіді на актуальні теми кіноіндустрії, панельні дискусії та презентації кейсів із залученням міжнародних експертів, зокрема:

  • Кейс-стаді фільму «Зустріч випускників» (Естонія). На своїй території фільм зібрав у прокаті мільйон євро при доволі скромному бюджеті. З огляду на той факт, що в Естонії лише 50 кінотеатрів – це зависокий результат. Зараз у виробництві перебуває друга частина успішної історії.
  • Кейс-стаді фестивального і кінопрокатного успіху горрору «Сире» (копродукція Франції та Бельгії). Режисерський дебют Джулії Дюкорно (Julia Ducournau) пройшов підготовку у Torino Film Lab, був представлений на фестивалі в Торонто, отримав приз FIPRESCI на Тижні кінокритиків Каннського кінофестивалю і безліч інших нагород, успішно стартував у прокаті США, продовжує прокат в Європі та продається на багато територій.
  • Кейс-стаді фільму «Кава» (копродукція Італії та Китаю). Усі масштабні форуми порушують питання, чи можливо і як співпрацювати з гігантським ринком Китаю, де на сьогодні кіноекранів налічується понад 44 тисячі, і їхня кількість зростає майже на 20 екранів щодня, а успішний фільм, як відомо, може зібрати в прокаті сотні мільйонів доларів. Проте Китай, вочевидь, зацікавлений в пошуку партнерів у Європі. Що саме шукають китайські продюсери й автори, з'ясуємо на конференції.

Також під час конференції «Кінобізнес» особливої уваги заслуговуватимуть питання щодо копродукції з Туреччиною, державної підтримки галузі, аналізу прокату локального кіно в Європі тощо.

Серед спікерів:

  • Крістіан Таска (Kristian Taska), продюсер, засновник Taska Film, Естонія;
  • Жан-Ів Рубін (Jean-Yves Roubin), засновник, продюсер, Frakas Productions, Бельгія;
  • Крістіано Бортоне (Cristiano Bortone), продюсер, засновник Orisa Produzioni, керівник ініціативи Bridging the Dragon, Італія та інші.

Детальніше ознайомитися з програмою можна на офіційній сторінці конференції тут>>>.

Зареєструватися на конференцію «Кінобізнес» та інші заходи KMW 2017 можна за посиланням>>>.

Конференція «Кінобізнес» відбудеться 20 вересня 2017 року в готелі Hyatt Regency Kyiv, конференц-зал Paris, 1-й поверх.

За офіційною інформацією

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.