f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Телесеріал «Слуга народу» успішно продають за кордоном

18.09.2017

Студія «Квартал 95» і міжнародний дистриб'ютор Eccho Rights продовжують успішні продажі українського телевізійного серіалу «Слуга народу» за кордоном.

Опціон на формат «Слуги народу» було продано французькій компанії Elephant Story, яка входить у групу Elephant le Group.

Формат серіалу придбав грецький телеканал Star Channel, який вже планує створення власної версії політичної комедії.

Натомість, у Південній Кореї серіал «Слуга народу» вийде в ефірі телеканалу HQ Plus у листопаді 2017 року. Телесеріал студії «Квартал 95» стане першим закордонним контентом для цього телеканалу. Українська політична комедія має урізноманітнити програму сімейного за форматом HQ Plus.

«Продажі до Франції, Греції та у Південну Корею є черговими прикладами успіху проекту «Слуга народу», формат якого на міжнародному ринку універсальний і зрозумілий людям на різних територіях. Дуже сподіваємося, що на своєму велосипеді «Слуга...» підкорить увесь світ», – зазначив Володимир Зеленський, художній керівник студії «Квартал 95».

«"Слуга народу" – це, в першу чергу, дуже смішний серіал, але також і дуже актуальна історія для людей в усьому світі. Оскільки політичні зрушення все частіше диктуються тим, що люди бачать в Інтернеті, тому історія стає все більш і більш актуальною і близькою до реальності, в якій багато хто з нас зараз живе», – сказала Нікола Зюдерлунд, керуючий партнер Eccho Rights.

Серіал «Слуга народу», другий сезон якого з'явиться на телеканалі «1+1» 23 жовтня 2017 року, мав гучний успіх в Україні та був продовжений у 2016 році повнометражним художнім фільмом Олексія Кирющенка «Слуга народу 2».

За офіційною інформацією