f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Комедію «Dzidzio Контрабас» за десять днів кінопрокату подивилися 200 тисяч глядачів

14.09.2017

Комедію Олега Борщевського «Dzidzio Контрабас» за десять днів вітчизняного кінопрокату подивилися близько 200 тисяч глядачів. Збори фільму, за пісдуками другого вікенду, з 7 по 10 вересня 2017 року, наблизилися до 15 млн. гривень.

«А я шо казав? Я буду багата, я буду багата людина!» – жартує Дзідзьо, виконавець головної ролі та генеральний продюсер фільму.

«Ми впевнено розпочали і так само впевнено закрили другий вікенд. Цікавість до фільму в українського глядача залишилася на стабільно високому рівні», – повідомив Сергій Лавренюк, генеральний продюсер фільму «Dzidzio Контрабас».

«Наша команда активно працює і після старту прокату. За останній тиждень ми зустрілися з нашими глядачами у Запоріжжі, Одесі, Чернівцях і Тернополі. Відгуки після перегляду фантастичні, тому немає жодних сумнівів, що фільм полонив серця українського глядача», – зазначив Павло Сушко, продюсер фільму.

За офіційною інформацією

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ