f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Star Media знімає мелодраму «Подаруй мені життя»

17.09.2017

У Києві тривають зйомки чотирисерійної мелодрами Романа Барабаша «Подаруй мені життя», виробництвом якої опікується кінокомпанія Star Media, інформує «Детектор медіа».

У центрі історії – життя самотньої непривабливої 35-річної Валентини, яка безнадійно закохана в свого колегу Стаса. Але одного разу доля дарує їй шанс у вигляді зустрічі з розумним і цілеспрямованим Віктором. Здавалося б, самотні люди могли б стати чудовою парою, але Віктор вирішує стати другом для своєї нової знайомої і допомогти їй завоювати серце неприступного кавалера. На жаль, часу у Віктора на трансформацію Валі не так вже й багато: вердикт лікарів невтішний – виявляється, він сам серйозно хворий...

Більшість локацій підібрано в Києві та Київській області. Архітектурне бюро, в якому працює головна героїня, знімають в реальному бізнес-центрі столиці.

«Сіру мишку» грає актриса Фатіма Горбенко, відома за фільмами «Протистояння» і «Мама для Снігуроньки», а героя, в якого вона таємно закохана, – актор Олексій Нагрудний («Свій чужий син», «Хірургія. Територія любові»). Також в серіалі задіяні популярні українські актори Віктор Сарайкін, Алла Мартинюк, Олег Масленников та інші.

«Наша історія злегка перегукується з міфом про Пігмаліона і Галатею, – каже виконавиця головної ролі Фатіма Горбенко. – Тобто мій партнер Олександр Пашков ліпитиме з мене прекрасну жінку, а я для нього залишатимусь недоступною і закритою. На початку історії моя героїня носить безформний одяг пастельних тонів, не користується косметикою, взагалі всіляко не привертає до себе увагу. Не дивлячись на те, що сама я – актриса, мені такий образ «сірої мишки» досить близький. Навіть коли я красиво нафарбована і стильно вдягнена, все одно не відчуваю себе красунею. Тому моя героїня мені близька і зрозуміла і грати її одне задоволення».

«Подивившись цю історію, людина зможе звернути увагу, перш за все, на своє життя, і спробувати щось в ньому змінити на краще, – вважає продюсер Star Media Юрій Мінзянов. – Повірити в себе, знайти нову роботу, зробити те, на що раніше не наважувався. Подібні історії часто зустрічаються в звичайному житті, сценарій створений на основі наших сучасних реалій».

Продюсери: Влад Ряшин, Юрій Мінзянов. Режисер-постановник: Роман Барабаш. Оператор-постановник: Дмитро Гаврилюк. Художник-постановник: Марина Пшеничникова.

У ролях: Фатіма Горбенко, Олександр Пашков, Олексій Нагрудний, Діана Розовлян, Віктор Сарайкін, Алла Мартинюк та інші.

Прем'єра серіалу відбудеться на телеканалі «Україна».

«Детектор медіа», 15 вересня 2017 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.