f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Вночі на 18 вересня о 02:05 на «1+1» – «Арґумент-Кіно» Володимира Войтенка

17.09.2017

Вночі із 17 на 18 вересня 2017 року, о 02:05 у програмі Володимира Войтенка «Арґумент-Кіно» на телеканалі «1+1» ітиметься про цьогорічного переможця Каннського фестивалю, лавреата «Золотої пальми», фільм шведського режисера Рубена Естлунда «Квадрат».

Це сатирична комедія про сучасне мистецтво та сучасне суспільство. Звісно, критика політкоректности і соціокультурних тенденцій, яка виявляється в «Квадраті», – далеко не нове слово в кінематографі, проте Естлундові вдається обігрувати моральні дилеми з несподівано промовистою, подекуди жорсткою, але обов’язково захопливою дотепністю.


В «Арґументі-Кіно» телеесей про актора Джона Ґудмена

Також в «Арґументі-Кіно» подаватиметься розгорнута інформація про інші кінотеатральні новинки. Зокрема, про американо-британський блокбастер «Кінґсмен: Золоте кільце», дансько-американську анімацію «Lego® Ніндзяго Фільм» та про два американські фільми жахів «Шкіряне Обличя» й «Сховище».


В «Арґументі-Кіно» про прокатні фільми «Сховище» і «Квадрат»

У рубриці «Серіальний кіноефект» йтиметься про довгоочікуваний третій сезон всесвітньо відомого серіалу «Твін Пікс». І знову, як і 26 років тому, його автор Дейвід Лінч зумів підняти телебачення на новий виражальний, новий мистецький рівень, який, утім, навряд чи для когось найближчого часу стане під силу подужати.


Дейвід Лінч у серіалі «Твін Пікс»

Насамкінець – телеесеї про американського актора Джона Ґудмена, австралійського режисера База Лурмена та про одного з найважливіших письменників для кінематографа, майстра саспенсу, жахів і містики Стівена Кінґа.

«Арґумент-Кіно», 17 вересня 2017 року

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»

10 грудня, вівторок, Синій зал ДНІ КИРГИЗЬКОГО КІНО В УКРАЇНІ Присвячено 85-річчю Чингіза Айтматова

11 грудня, середа, Синій зал ДНІ КИРГИЗЬКОГО КІНО В УКРАЇНІ Присвячено 85-річчю Чингіза Айтматова