f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Пʼєсу Олега Сенцова «Номери» поставлять у Львові на Міжнародному конгресі ПЕН-клубу

14.09.2017

П'єсу Олега Сенцова «Номери» поставлять у Львові в рамках Міжнародного конгресу ПЕН-клубу, інформує «Детектор медіа».

Постановку за п'єсою ув'язненого в Росії режисера, кримчанина Олега Сенцова «Номери» представлять 19 вересня 2017 року.

Також на відкритті конгресу планується показ фільму Аскольда Курова «Процес» про суд над Олегом Сенцовим.

«П'єса «Номери» була написана Олегом ще до всіх горезвісних подій і стала для нього зловісним пророцтвом. Про те, як люди стають номерами: номерами справ та статей. Наші колеги для постановки обрали перший акт п'єси, підготували український переклад, а партнери з Американського ПЕН допомогли з субтитрами англійською мовою. Зрозуміло, що, коли ми говоримо про Олега Сенцова, ми говоримо не тільки про нього, ми говоримо про цей символ порожніх стільців, образ, який вже майже чотири десятиліття позначає «Silenced, but not forgotten» – мовчазних, але незабутих», – зазначила Ольга Муха, координатор команди 83-го Міжнародного конгресу ПЕН-клубу.

Режисером постановки п'єси «Номери» є керівник театру «І люди, і ляльки» Олексій Кравчук, художником – Олексій Хорошко, переклад українською мовою Надії Крат.

Конгрес є однією із найбільш важливих подій Міжнародного ПЕН-клубу, вагомої міжнародної неурядової організації, що об'єднує професійних письменників, редакторів і перекладачів з 1921 року.

83-й Міжнародний конгрес ПЕН-клубу відбудеться у Львові з 17 по 24 вересня 2017 року. Тема конгресу – «Обстоювання правди в часи пропаганди».

«Детектор медіа», 14 вересня 2017 року

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ