f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

14 вересня – прем’єра документального фільму В’ячеслава Бігуна «Серце мами Гонгадзе»

14.09.2017

14 вересня 2017 року, о 21:00 у кінотеатрі українського фільму «Ліра» відбудеться прем’єра документального фільму В’ячеслава Бігуна «Серце мами Гонгадзе» та зустріч із творчою групою стрічки.

«Серце мами Гонгадзе» – це унікальна прижиттєва кіносповідь Лесі Гонгадзе, мами журналіста, Героя України Георгія Гонгадзе.

Над портретом Лесі Гонгадзе творча група стрічки працювала близько трьох років. У двох частинах фільму (перша – про героїню, друга – про її дітей) оповідають сама пані Леся, її родина, подруги та колеги в Україні та Грузії, бабуся Георгія Гонгадзе та відомі люди – Любомир Гузар, Маріам Лордкіпіані, Вахтанг Кіпіані, Андрій Федур і Леся Крип’якевич. Доля матері розкривається на фоні історичних подій в Україні та Грузії.

У стрічці Леся Гонгадзе відверто розповідає про найбільш інтимні та надихаючі моменти свого життя. Глядачі дізнаються про Георгія Гонгадзе з вуст його мами, побачать його бабцю, родину, дорогі його серцю місця.

Фільм «Серце мами Гонгадзе» створений за сприяння Грузинського національного кіноцентру, знятий в Україні, Грузії, Естонії та Франції та підсилений оригінальною музикою композитора Володимира Гронського, піснями, зокрема Святослава Вакарчука та Володимира Самайди.

За офіційною інформацією

17 грудня, вівторок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН. Художні фільми «НА ЗАХІДНОМУ ФРОНТІ БЕЗ ЗМІН» та «З НОВИМ РОКОМ!»

18 грудня, середа, Синій зал 25-й річниці Спітакської трагедії присвячується Документальний фільм «РОЗДІЛЮ ТВІЙ БІЛЬ»

19 грудня, четвер, Червоний зал Найкращі фільми світового кінопрокату Документальний фільм «САНСАРА»