f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Нове «Вікно життя» «відкриється» на каналі «Україна» 18 вересня

14.09.2017

18 вересня 2017 року, о 21:00 на каналі «Україна» відбудеться прем’єра 24-серійної мелодрами «Вікно життя–2», інформує «Детектор медіа».

Картину на замовлення телеканалу «Україна» зняла кінокомпанія FILM.UA.

Сценарій серіалу засновано на реальних подіях. Зйомки проходили в Києві у діючих лікарнях.

Кожен епізод – це історія про порятунок малюка, підкинутого в так зване «Вікно життя» – спеціально обладнаний бокс у перинатальному центрі для тих, хто анонімно хоче відмовитись від дитини.

«Я сприймаю цю роль, як справжній подарунок, вона рухає мене у кращий бік. І, до речі, моя позиція щодо «бейбі-боксів», куди потрапляють діти, від яких відмовилися батьки, збігається з позицією моєї героїні – я всіляко виступаю, щоб вони були, – розповіла виконавиця головної ролі, лікаря Віри Василівни Соколової, Катерина Решетнікова. – Після першого сезону мені телефонували люди, далекі від акторської професії, і дякували за те, що ми робимо це все, що ми проблему покинутих немовлят піднімаємо, програємо, обговорюємо. Ця тема зачіпає людей».

За словами одного з режисерів проекту Аліни Бухтіярової, серіал може допомогти сім’ям, які не можуть мати власну дитину, зрозуміти, що вихід є.

«Серіал – ще один привід замислитись тим, хто не може мати дітей, що життя триває. Врешті-решт, можна всиновити дитину, змінити свою та чиюсь долю. Так чи інакше, але є вихід. Є діти, що залишились без батьків, є дорослі, які дітей не можуть мати. Існує шанс, що вони знайдуть одне одного. І, звичайно, ідея «бейбі-боксу» має бути присутньою у сучасному світі», – розповіла режисерка.

Варто зазначити, що у другому сезоні серіалу «Вікно життя» в об’єктиві камери побувало аж 57 немовлят.

У ролях: Катерина Решетнікова, Костянтин Самоуков, Олександр Мохов, Софія Письман, Ольга Морозова, Інна Мірошниченко, Олександр Піскунов, Анастасія Буніна, Артем Вільбик та інші.

Режисери: Анатолій Григор’єв, Аліна Бухтіярова, Оксана Тараненко.

Автори сценарію: Ольга Яценко, Олена Терешкова, Ярослава Сегал, Олена Ліпкан, Юрій Голіченко, Наталя Яес, Олег Приходько.

«Детектор медіа», 11 вересня 2017 року