f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Правозахисники повідомили, що Олега Сенцова тримають у підвалі іркутської тюрми

11.09.2017

9 вересня 2017 року представники іркутської Громадської спостережної комісії знайшли в СІЗО-1 Іркутська Олега Сенцова, якого з тиждень тому етапували з колонії в Якутську (Росія). Він повідомив, що не знає чому саме його етапували, інформує «Детектор медіа».

Про це повідомляє видання іркутських правозахисників «Сибирь без цензуры».

Зараз Олег Сенцов перебуває в одиночній камері в підвалі «червоного» корпусу іркутської в’язниці.

Раніше російська правозахисниця і журналістка Зоя Свєтова повідомила, що Олега Сенцова, який відбував покарання у виправній колонії №1 в Якутську, могли перевести у колонію суворого режиму ІК-19 в Іркутську. Але поки що російські органи цю інформацію не підтвердили.

Російські правозахисники в коментарях зазначають, що колонія ІК-19 не лише відзначається справді суворим режимом, а ще й відома тортурами над ув’язненими.

Міністерство закордонних справ України (МЗС) заявило, що перевірить інформацію про те, що українського режисера Олега Сенцова могли перевести з російської колонії Якутська до колонії суворого режиму до Іркутська.

Видання «Сибирь без цензуры» також повідомляє з посиланням на ув’язнених, що «червоним» цей корпус СІЗО Іркутська називається через наявність в ньому «"разработочных" камер, где сидят прессовщики». Підтвердити чи спростувати це видання не може.

Як повідомили представники іркутської Громадської спостережної комісії, умови в камері хороші, камера після свіжого ремонту, чиста, суха. Олег Сенцов почуває себе добре, посміхається. За словами правозахисників, він передавав усім привіт.

«Детектор медіа», 10 вересня 2017 року

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ