f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Вночі на 11 вересня, о 00:45 на «1+1» – старт 18-го сезону «Арґументу-Кіно» Володимира Войтенка

09.09.2017

Вночі з 10 на 11 вересня 2017 року, о 00:45 на телеканалі «1+1» відбудеться прем'єра 18-го сезону «Арґументу-Кіно» Володимира Войтенка.

У першому випуску 18-го сезону найдавнішої авторської програми на українському телебаченні, зокрема, йтиметься про українсько-італійську комедію «Ізі», що виходить у прокат 14 вересня 2017 року.

Італійський режисер Андреа Маньяні каже: «Я завжди хотів зафільмувати вестерн – розповідь про одинака, що рухається в напрямку долі, більшої за нього самого. І хоча Україна розташована на сході, а не на заході, як годиться для вестерна, я побачив, що саме там повинна розгортатися моя історія».


А це історія про те, як невдатливий італієць виконує ну зовсім некомедійну місію – відвозить в Україну труну з тілом померлого заробітчанина. Зате його українські пригоди не можуть не викликати посмішки, часом веселої, а часом сумної.

Також в «Арґументі-Кіно» подаватиметься розгорнута інформація про інші кінотеатральні новинки. Зокрема, про два американські фільми – кримінальну комедію Стівена Содерберґа «Удача Лохана» й психологічний трилер Дарена Аронофського «Мати!», а ще про французьку комедію «Мадам» та американо-британську романтичну драму «Тюльпанова лихоманка».


Кадр із фільму «Коли Гарі зустрів Салі», 1989, реж. Роб Райнер

Ще у програмі – розповідь про кіно з осіннім настроєм, яке рекомендовано дивитися.


Мікі Рурк у фільмі "Бійцівська рибка" (1989), реж. Френсис Форд Коппола

Насамкінець – телеесеї про американського актора Мікі Рурка, британського актора Коліна Ферта й про один із найзнаменитіших і найвпливовіших фільмів усіх часів – фантазійну пригоду французького кінопіонера Жоржа Мельєса «Подорож на Місяць», яка вже 115 років на екранах.

«Арґумент-Кіно», 9 вересня 2017 року

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»