f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Вітання Мінкультури до Дня українського кіно

09.09.2017

Подаємо привітання Міністерства культури України із Днем українського кіно, поширені пресовою службою міністерства 9 вересня 2017 року.

Сьогодні в Україні святкують День кіно.

Україна завжди належала до впливових кінематографічних держав. У світовій скарбниці кіномистецтва гідне місце посідають визнані стрічки вітчизняних майстрів – Олександра Довженка, Сергія Параджанова, Леоніда Бикова, Вадима і Юрія Іллєнків, Івана Миколайчука та багатьох інших, які увічнюють ці імена у світовій кінематографії.

І сьогодні українські кінематографісти гідно представляють свою країну серед колег у всьому світі, створюючи високохудожні фільми, які перемагають на відомих та престижних міжнародних фестивалях.

Національна кіногалузь, шляхом реформування і постійного пошуку, відкриває нові творчі можливості, запроваджує сучасні технології кінопрокату, нові форми спілкування з глядачем.

За підтримки держави, громадських організацій, інвесторів, меценатів і творчої інтелігенції, процес відродження української кінематографії з кожним роком стає дедалі активнішим та прогресивнішим.

В Україні народжуються і народжуватимуться фільми, що хвилюють і радують, сприяють утвердженню в нашому житті високих ідеалів істини, добра і краси.

Міністерство культури України бажає режисерам, сценаристам, операторам, художникам, монтажерам – усім, хто причетний до цього прекрасного виду мистецтва – успіхів та творчої наснаги.

МІністерство культури України, 9 вересня 2017 року