f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Вітання Президента України Петра Порошенка працівникам кінематографії з нагоди професійного свята

09.09.2017

Подаємо вітання Президента України Петра Порошенка працівникам кінематографії з нагоди професійного свята, опубліковане офіційним сайтом Президента України 9 вересня 2017 року.

Шановні друзі!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем українського кіно.

Радий засвідчити, що в національному кіновиробництві відбувся якісний прорив – спільними зусиллями держави і творців кіно сформовано правові засади для його розвитку, у прокат виходять різножанрові стрічки, українські митці успішно представляють нашу країну на міжнародних кінофестивалях. Упевнений, що держава і надалі сприятиме розбудові кінематографічної галузі, її конкурентоспроможності.

Україна нині переживає відповідальний час боротьби з російською агресією, відстоює свій європейський вибір, незалежність та територіальну цілісність. Вдячний митцям, які своїми творами підтримують незборимий дух нації, відкривають світові мужність, гідність і честь українців, їх прагнення жити у вільній справедливій державі.

Давайте сьогодні передамо особливі слова привітання Олегу Сенцову. Україна разом з усім світом продовжуватиме боротьбу за його свободу.

Бажаю творцям екранного мистецтва міцного здоров’я, натхнення та самореалізації.

Президент України Петро Порошенко, 9 вересня 2017 року

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»

10 грудня, вівторок, Синій зал ДНІ КИРГИЗЬКОГО КІНО В УКРАЇНІ Присвячено 85-річчю Чингіза Айтматова

11 грудня, середа, Синій зал ДНІ КИРГИЗЬКОГО КІНО В УКРАЇНІ Присвячено 85-річчю Чингіза Айтматова